اصول طراحی وب سایت

1-نیازسنجی (مهمترین قسمت طراحی سایت)
شما باید ببینید برای چه نوع شرکتی، سازمانی و یا تجارتی قصد طراحی وب سایت حرفه ای دارید. مسلما طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان برای یک ارگان دولتی با طراحی وب سایت برای یک آموزگاه تفاوت های بسیاری خواهد داشت.
نکته بسیار مهم :بدانید که چیزی که باعث تداوم کسب و کار و رونق طراحی سایت  میشود رضایت کارفرما است. مطمئن باشید که بهترین کارفرمایان شرکت طراحی سایت شما کسانی هستند که توسط کارفرمایان راضی شما به شما معرفی شده اند. از نظر بازاریابی بهترین نوع تبلیغ، تبلیغ دهان به دهان میباشد. پس سعی کنید که نیاز واقعی کارفرما را پیدا نمایید و دقیقا چیزی که احتیاج دارد را برای او طراحی پیاده سازی نمایید.

۲- ابزار سنجی
لازم است بدانید برای طراحی وب سایت حرفه ای مورد نظر باید از چه نرم افزارها و یا برنامه ها و چه نوع زبان برنامه نویسی استفاده نمایید.مثلا برای شرکتی که کار آن تولید اسباب بازی برای کودکان است لازم است وب سایتی طراحی نمایید که در آن فلش بکار رفته باشد.
۳-تهیه Porposal
بعد از ۲ مرحله فوق نوبت به تهیه Proposal می رسد. بزرگترین مشکل کارفرمایان این است که دقیقا نمی دانند به چه نوع وب سایتی و با چه نوع گرافیکی احتیاج دارند. شرکت طراحی سایت شما پس از بررسی کسب و کار و خواسته های کارفرما با دادن یک Prposal به ایشان، او را در راه انتخاب طراحی سایت مناسب کمک و یاریمی نماید .


۴-پیاده سازی و طراحی وب سایت حرفه ای
بعد از عقد قرارداد نوبت به پیاده سازی و طراحی سایت کارفرما کار میرسد که باید به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی شود.

تگ های مطلب

طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا