نکات کلیدی و مهم در طراحی وب سایت که کاربران از وب سایت انتظار دارند

اگر شما کسب و کارتان آنلاین است،اینجاست که باید  سایت را محصول اصلی و کاربران و مخاطبان را مشتری خود در نظر بگیرید. شما نمی توانید بگویید که افراد وقت و پول خود را درطراحی وب سایت حرفه ای شما سپری کنند و برای آنکه بدانید آیا نیازهای مخاطبان و یا بازدیدکنندگان با مراجعه به طراحی وب سایت حرفه ای شما برطرف شده یا خیر و برای همین منظور هر چند وقت یکبار، حسابرسی دوره ای داشته باشید تا متوجه شوید.

 انسان ها اساسا با هم فرق می کنند و سلیقه های مختلفی  دارند، اما وقتی  که­­­­­­­­­ وارد دنیای وب می شوند دنبال  مؤلفهایی هستند تا  تصمیم بگیرند که به چه کسی اعتماد کنند، از چه کسی پیروی کنند، و چه کسی را تشویق کنند.

 7 نکته مهم در طراحی وب سایت حرفه ای، که هر سایتی باید به آن توجه داشته باشد:

 سهولت در کارکردن

 شما باید طراحی وب سایت با قیمت مناسب را به گونه ای طراحی کنید که مسیریابی در وب سایت شما برای بازدیدکنندگان به راحتی انجام شود. کاربران در بسیاری از سایت ها دنبال موارد راحت هستند. برای نمونه:در  طراحی وب سایت با جوملا،طراحی وب سایت حرفه ای، طراحی وب سایت ارزان ،طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان،خدمات شما، درباره شما، بلاگ شما و صفحه تماس باما و... همه این موارد باید مشخص باشند و به آسانی پیدا شوند. فونت متون سایت مناسب باشد، لینک ها باید به راحتی دیده شوند و... پس هنگامی که طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان و ... خود را طراحی می کنید به این نکات حتما توجه کنید.  

 درون مایه و محتوای خوب

 درون مایه ی طراحی وب سایت حرفه ای شما  باید به راحتی قابل فهم باشد چون دارای مطالبی است که بازدیدکنندگان و مشتریان را به انجام امور مختلف تشویق می کند. این نکته تمام صفحات طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا،طراحی وب سایت حرفه ای، طراحی وب سایت ارزان ،طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان شما را دربر می گیرد. اگر کاربران متوجه محتوای وب سایت شما نشوند، وب سایت را ترک خواهند کرد ؛ پس در طراحی وب سایت حرفه ای، محتوا را با دقت بنویسید.

 اعتبار و ارزش وب سایت

 طراحی وب سایت حرفه ای شما باید صفحه ای جداگانه برای ارتباط مخاطبان و بازدیدکنندگان با شما داشته باشد. این صفحه باید شامل اطلاعات تماس مانند  ایمیل، فرم ارتباطی،آدرس و شماره تلفن شما باشد؛ مواردی همچون گواهینامه ها، صفحات شبکه های اجتماعی، توضیحات و کامنت ها در محتوای صفحات وب سایت،به شما ارزش و اعتبار می دهد.

 بی نظیر بودن محتوای وب سایت

 این مورد به طراحی وب سایت حرفه ای، خدمات، محصولات و درونمایه ی سایت شما ارتباط دارد. اگر طراحی سایت شما خوب و جالب نباشد، بازدیدکنندگان به آن توجهی نمی کنند. پس یک عنصر بی نظیر و خاص ارائه دهید تا کاربران و مشتریان جذب آن شوند.

 مشارکت در وب سایت

 اگر بازدیدکنندگان به راحتی نتوانند با شما ارتباط برقرار کنند از بازدید مجدد وب سایت شما خودداری می کنند. اگر آنها به شما دسترسی نداشته باشند و پاسخ سریع از شما نگیرند، از سایت خارج می شوند و شما را فراموش می کنند که این کار تخریب ارزش و اعتبار شما را به همراه دارد. پس تا آنجا که می توانید به مشتریان گزینه و راه ارتباطی دهید.

مثل: ایمیل،تلفن، رسانه اجتماعی، فرم ارتباطی و . . .

اگر مخاطبان و مشتریان مشارکت و در دسترس بودن شما را ببینند به شما اعتماد می کنند.

 شخصی

 به خاطر داشته باشید با هر شخصی که در ارتباط هستید و یا خدمات خود را به اوعرضه می کنید، بی نظیر است و هر کدام انتظار منحصر به خود را از محصولات شما دارند.
همیشه سعی کنید مشتری های خود را بشناسید، اطلاعات شخصی آنها را نگه دارید و از این اطلاعات برای ایجاد تعامل با آنها استفاده کنید.

 اطمینان وامنیت

 شما باید به کاربران و مشتریان وب سایت خود این اطمینان را بدهید که مطالب و داده هایی که در اختیار شما قرار می دهند، مخفی ومحرمانه خواهد ماند و در اختیار فرد دیگری قرار نخواهد گرفت. اگر شما فروشنده هستید باید از بسترمطمئن SSL استفاده کنید. اگر شما از مشتریان و مخاطبان تقاضای آدرس ایمیل و تلفن می کنید باید به حریم شخصی آنها احترام بگذارید. پس تلاش کنید اعتماد کاربران و بازدیدکنندگان را با حفظ ایمنی اطلاعات آنها جلب کنید.

تگ های مطلب

طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا