طراحی سایت در چند مرحله انجام می شود ؟

 مراحل طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا پیچیده تر از بحث فنی آن، مانند برنامه نویسی است؛ پس برای داشتن سایتی خوب و سود آور باید همه ی جنبه های آن را رسیدگی و برنامه ریزی کرد.

طراحی سایت در 8 مرحله انجام می شود :

1- هدفهای وب سایت را مشخص کنید

2- ساختار وب سایت را تجزیه کنید

3- ایجاد یک طرح برای وب سایت متناسب و خوب

4- درون مایه ومحتوا

5- سایت را برای موتورهای جستجوی گوگل بهینه سازی و سئو  کنیم

6- پیاده سازی

7- تست و نگهداری

8- تبلیغات و بازاریابی

 برخی از جنبه های مراحل  طراحی وب سایت حرفه ای را معرفی می کنم که شاید تعدادی از صاحبان وب سایتها و شرکت های  طراحی وب سایت حرفه ای آنها را نشناسند.

اهداف وب سایت را مشخص کنید

  طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملاو... مشخص کننده اهداف وب سایت است و اینکه تعیین شود قرار است چه کاری با سایت انجام شود.

  • اگر قصد معرفی شرکت خود را دارید ؟
  • اگر می خواهید محصولاتتان را به وسیله وب سایتتان به فروش بگذارید؟
  • اگر می خواهید که خدمات و برنامه کاربردی به بازدید کنندگان و کاربران ارائه دهید؟
  • اگر مایلید از نام تجاری خود یک برند بسازید؟
  • وغیره...

وقتی برای  طراحی وب سایت حرفه ای شرکتی را انتخاب می نمایید ، باید بودجه خود را در نظر بگیرید و تعیین کنید که وب سایت را برای کوتاه مدت می خواهید یا بلند مدت .

اگر می خواهید  یک سایت برای طولانی مدت  داشته باشید، باید بودجه ای مجزا به آن اختصاص دهید،که این هزینه برای بروز رسانی قسمت های مختلف وب سایت و نیز محتوای آن است. ولی سایتهای کوتاه مدت بودجه کمتری را تقبل میکنند.

عملکرد و استراتژی یک وب سایت بیانگر کیفیت یک موسسه طراحی وب سایت حرفه ای، طراحی وب سایت با قیمت مناسب، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا است و شخصی که طراحی وب سایت حرفه ای  شما را انجام می دهد باید از همه ی هدفهای شما برای راه اندازی وب سایتتان آگاه باشد.

ایجاد یک طرح وب سایت متناسب و خوب

 و همچنین طرح سایت باید نشان دهنده استراتژی آن باشد و مخاطب پسند و قابل استفاده برای کاربران باشد. که به  چند مورد آن اشاره می کنیم .

برای اینکه  دستیابی افراد و موتورهای جستجوی گوگل به آسانی انجام شودهمه سایتها باید نقشه وب سایت داشته باشند .

یکی از با اهمیت ترین کارها در طراحی وب سایت سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد زیرا باعث بالا بردن ترافیک به صورت رایگان به سمت سایت شما می شود.

و غیره...

تبلیغات و بازاریابی

 و همچنین تبلیغات، قدم آخر مراحل طراحی وب سایت حرفه ای می باشد.

برای اینکه یک وب سایت خوب داشته باشید، در اوایل کار، مخاطبان چگونه می توانند سایت شما را جستجو کنند؟

به همین دلیل سرمایه گذاری روی بازاریابی وب سایت باعث بالا رفتن  ترافیک سایت شما می شود. ولازمه ان اینست که  تبلیغات را به صورت هدفمند انجام دهید و اگر از روشهای غیر استاندارد استفاده کنید نتیجه بر عکسی را در بر خواهد داشت.

برای تبلیغات وب سایت راههای مختلفی وجود دارد :

  • بنر تبلیغاتی
  • تبلیغات کلیکی
  • رسانه های گروهی و اجتماعی مثل تلویزیون، فیس بوک، گوگل پلاس و ... نیز روش عالی برای ارتقاء ترافیک وب سایت شمامی باشد.
  • و غیره...

 طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا