قرار دادن عکس در کنار نتایج گوگل

گوگل می تواند نام و عکس شما را در کنار نتایج جستجویی که مربوط به سایت شما است قرار دهد.

شما می توانید این صفحه را به عنوان مثال مشاهده فرمایید.

شما چطور می توانید تصویر خود را در نتایج گوگل قرار دهید؟

تنها کافی است چند مرحله را انجام دهید...

مرحله اول : عضویت در google plus

مرحله دوم:اگر صفحه "درباره ما" در سایت خود ندارید، آن را ایجاد کنید.سپس در صفحه "درباره ما" ی سایت خود، یک لینک به صفحه خود در google plus بدهید.

توجه:هنگامی که به صفحه خود در google plus لینک می دهید، به یاد داشته باشید که پارامتر rel="me" را در کد لینک اظافه کنید...مثلا به این صورت:

 <a href="https://profiles.google.com/your_ID" rel="me">صفحه ما در گوگل</a>

 مرحله سوم: وارد صفحه google plus خود شوید.سپس به قسمت profile بروید و بعد به قسمت about بروید سپس در قسمت Other Profiles گزینه Add custom link را بزنید و در آنجا به صفحه "درباره ما" ی سایت خود لینک دهید.

مرحله آخر: حالا شما اگر بخواهید هر صفحه ای از سایت شما که در سرچ گوگل می آید حاوی عکس شما باشد، باید در هر یک از آن صفحه ها یک لینک به صفحه "درباره ما " ی سایت خود بدهید.

توجه:هنگامی که به صفحه "درباره ما " ی سایت خود  لینک می دهید، به یاد داشته باشید که پارامتر rel="author" را در کد لینک اظافه کنید...مثلا به این صورت:

<a href="http://yourwebsite.com/about/" rel="author">درباره ما</a>

توجه : برای اینکه مطمن شوید همه کارهایی که انجام دادید درست بوده و بعد از چند روز در نتایج گوگل تصویر شما نمایش داده می شود در این صفحه آدرس url خود را وارد کنید(برای مثال اینجا را کلیک کنید) ، اگر کارهایی که انجام داده اید درست باشد تصویر شما را نمایش خواهد داد.

 

تگ های مطلب

طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا