سایت خود را در بالاترین رتبه جستجو قرار دهید


 وب سایت ها برای این که در بالاترین رتبه  جستجوی گوگل، دیده  شوند، در رقابت با یکدیگر هستند و به همین دلیل باید وب سایت خود را برای گوگل بهینه سازی کنند. بهینه سازی سایت، نیازمند اصلاح و نگهداری دائمی از محتوا می باشد. گوگل به دنبال وب سایت هایی است که به صورت مرتب و مستمر محتوای مرتبط، ارائه می دهند. 

سایت خود را در بالاترین رتبه جستجو قرار دهید

عبارات و کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت

 گوگل برای ارزیابی سایت ها از عبارات و کلمات کلیدی استفاده می کند. گوگل مطالب سایت را ارزیابی می کند و به دنبال کلماتی می گردد که با عبارت یا کلمه جستجو شده، همخوانی داشته باشد و با آن مرتبط باشد. هنگامی که در حال بهینه سازی کردن سایت خود هستید بیشتر به عبارات داخل سایت تمرکز کنید، تا کلمات آن.

و باید توجه داشته باشید  که از این عبارات بیش از اندازه استفاده نکنید. به دلیل این که ربات گوگل، استفاده از عبارات و کلمات کلیدی بیشتر از 2% از کل متن را به عنوان اسپم یا متن مزاحم، می شناسد و رنکینگ سایت را پایین می آورد.

تگ عنوان صفحه

تگ های عنوان یکی از مهم ترین عناصر بهینه سازی سایت است و در هر وب سایت یک عنصر مهم و منحصر به فرد می باشد. تگ می تواند در نوار آدرس مرورگر هم باشد و عنصری است که ربات گوگل از آن استفاده می کند تا اطلاع یابد  مطالب و محتوای داخل سایت در چه موردی است.

سپس گوگل بررسی می کند که آیا محتوای صفحه با تگ عنوان، ارتباط  دارد یا خیر. از همان زمانی که گوگل، دامین هر صفحه را مورد برسی قرار می دهد ، بسیاری از وب سایت ها همراه با نام شرکت خود، عنوان صفحات را با توضیحاتی در ارتباط با موضوع صفحه قرار می دهند تا نظر گوگل را جلب کند.

کیفیت محتوای سایت

عنصر آخری که گوگل به دنبال آن می گردد محتوای منحصر به فرد است. کاربران و مشتریان گوگل، بازدیدکنندگان شما هستند و وقتی  لیستی از نتایج جستجوهای کاربرانش را به آنها ارائه می دهد، خواستار جلب رضایت آن ها می باشد. بنابراین شما به گوگل کمک می کنید و همینطور گوگل به شما. کیفیت محتوا و عبارات کلیدی تاثیر به سزایی در بهینه سازی وب سایت دارند و کمک می کنند که بالاترین رتبه های  نتایج جستجو را از آن خود کنید. پس اگر محتوای خوب و جالبی نداشته باشید یا محتوای سایت، خوب نوشته نشده باشد نظر گوگل را جلب نخواهید کرد. پس حتماً از راهنمایی های گوگل پیروی کنید، در غیر این صورت در لیست سیاه گوگل قرار خواهید گرفت.

سایت خود را برای گوگل بهینه سازی کنید و آن را خوانا سازید

 توجه کردن به راهنمایی هایی که گوگل در زمینه بهینه سازی سایت، برای رنکینگ سایت ها قرار می دهد، شما می توانید سایت خود را در بالاترین نتیجه های جستجو ببینید. با اضافه کردن محتوای جدید و با کیفیت ، گوگل سایت شما را مشخص می کند تا به بازدیدکنندگان معرفی کند. پس همیشه از جذاب بودن و خوانا بودن سایت و محتوای خوب آن مطمئن باشید. زیرا تنها دلیل بهینه سازی سایت برای گوگل، جذب کردن کاربران و مشتریان جدید و بالابردن اعتبار و اشتراک گذاری وب سایت می باشد.

 

تگ های مطلب

طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا