اهمیت صفحه تماس با ما در طراحی وب سایت

صفحه"تماس با ما"درطراحی وب سایت حرفه ای مانند صفحه درباره شرکت، اهمیت ویژه ای دارد.  صفحه تماس با ما می تواند مهم ترین صفحه یک سایت باشد. کلیدی بودن مطالب و روش های ارتباطی به قدری است که حتی اگر تمام صفحات طراحی وب سایت حرفه ای شما، شما را به رسیدن به هدفتان یاری می کند، ولی اگر اطلاعات ارتباطی،ناقص باشد و مخاطبان و بازدیدکنندگان نتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند، شما دیگر پیش کاربران اعتبارات خود را از دست خواهید داد.

 

در دسترس بودن صفحه تماس با ما

در طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با جوملا و...کاربران و مخاطبان وب سایت باید به راحتی لینک صفحه تماس با ما را ، در سایت شما پیدا کنند.تماس با ما  باید در تمام صفحات قابل رؤیت باشد؛ هرگز آن ها را برای به دست آوردن اطلاعات ارتباطی مجبور به جستجو در سایتتان نکنید ، این اطلاعات باید براحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد.

گزینه های ارتباطی مختلف

کسب و کارهای بزرگ در طراحی وب سایت حرفه ای خود باید اطلاعات ارتباطی هر بخش را در خود قرار دهند. مانند قسمتهای خدمات مشتریان (طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملاو...)، پشتیبانی تکنولوژی، سؤالات، اطلاعات کلی( تماس با ما ، درباره ما و ... )، عضویت، فروشگاه اینترنتی و غیره... همچنین باید اطلاعات ارتباطی افراد خاص مانند مدیر عامل، افسر ارشد اطلاعات و ....را هم در لیست قرار دهید.

تبلیغات و بازاریابی ممنوع

درطراحی وب سایت حرفه ای خود در قسمت ارتباط با ما به هیچ عنوان تبلیغ و بازاریابی نکنید. این صفحه باید تمام توجه  مشتریان و بازدیدکنندگان  را فقط به اطلاعات ارتباطی داخل آن محدود نماید.

درونمایه ی فرم ارتباطی

صفحه  ارتباطی شما حداقل باید مطالب ضروری مورد نیاز را در خود جای دهد. به هیچ عنوان نباید صفحه تماس با ما را با اطلاعات غیر ضروری پر کنید،ساده تر بودن  این صفحه بهتر است. مطالبی را در این صفحه قرار دهید که بازدیدکنندگان سایت به آن احتیاج دارند و شامل گزینه های ضروری باشد. این امر باعث می شود صفحه تماس با ما درطراحی وب سایت حرفه ای شما به شکل  بهتر و کارآمدتر با مخاطبان و کاربران ارتباط برقرار کند.

 

تگ های مطلب

طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا