بهینه سازی وب سایت، نکته ای کلیدی و مهم در طراحی سایت

بهینه سازی

شرکت هایی هستند که در طراحی وب سایت حرفه ای خود از راه های گوناگون تبلیغات مثل رسانه های اجتماعی ، پرداخت به ازاء هر کلیک ، راه های سنتی، بازاریابی از طریق ایمیل و تبلیغات بهره میگیرند تا محصولات و خدماتشان را به مخاطبان و بازدیدکنندگان معرفی کنند. سئو یا بهینه سازی وب سایت  موتورهای جستجو یکی از نقاط حساسی است، که اکثرشرکت ها در تبلیغات و بازاریابی توسط آن با مشکلات زیادی روبرو می شوند.

ممکن است  قوانین سئو دلهره آور به نظر برسد، اما دستورالعمل پایه ای آن بسیار راحت و آسان است. مردم اکثرا تمایل دارند محتوای با کیفیت را در وب سایت ها ببینند که تولید این محتوا، جزء مسائل اصلی در بهینه سازی وب سایت می باشد. همینطور ارائه دادن یک رابط کاربری خوب و کاربردی هم حس خوبی به کاربر می دهد و هم رنکینگ و رتبه بندی طراحی وب سایت با جوملا را بالا می برد.

Google Panda update به الگوریتم های گوگل امکانات جدیدی را داده که هوشمندانه، در مورد محتوا و درونمایه ی موجود در وب سایت شما قضاوت کند و آن را بسنجد.

گوگل برای این که هر کاربر بتواند با اولین جستجو نتیجه مورد نظر خود را،  پیدا کند الگوریتم هایش را تصحیح کرده است. این نشان می دهد که گوگل برای بهبود و اصلاح فرآیند جستجو ثابت قدم است. Panda updates بر آن تأکید می کند که اطلاعات و محتوای مفید سایت شما را انتخاب کند . وب سایت هایی که دارای صفحاتی با محتوای خوب و عمیق باشند در رنکینگ گوگل رتبه بالایی دارند.

همچنین محتوا باید منحصر به فرد باشد؛ استفاده از کلمات مرتبط در میان متن، متنهای  صفحات وب سایت را به راحتی مشخص می کند، و رنکینگ بالا را عملی می کند.

استفاده زیاد کلمات کلیدی درطراحی وب سایت با قیمت مناسب، رنکینگ طراحی وب سایت حرفه ای را دچار مشکل می کند؛ پس باید به طور طبیعی و در مکان مناسب از آنها استفاده کرد.

با بروز رسانی طراحی وب سایت حرفه ای، مطالب تازه ای به آن اضافه می شود و موتورهای جستجوگر متوجه آن می شوند و رنکینگ سایت بالا می آید.

معماری وب سایت

 هر اندازه مسیریابی برای بازدیدکنندگان راحت باشد ، رنکینگ سایت را در موتورهای جستجوگر افزایش می دهد. تمام صفحات سایت باید با مسیر درستیو قابل دسترس تری ، به صفحه اصلی سایت متصل شوند. وحتی صفحات کم اهمیت هم باید به آسانی در منوها قابل دسترسی باشند. در طراحی وب سایت با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت حرفه ای موضوع صفحات باید کوتاه و با قابلیت مطالعه آسان باشد. بعضی از شرکتها در تمامی صفحات سایت، اسم کامل برندشان را قرار می دهند که امری غیر ضروری است و نیازی نیست. مانند محتوای شما، عنوان ها و شرح ها باید منحصر به وب سایت شما باشد.

دوباره استفاده کردن از عنوان ها و شرح ها در صفحات منحصر به فرد، کارت قرمزی برای کرولرموتورهای جستجوگر است و باعث کاهش رنکینگ وب سایت می شود.


در گذشته، سئو و بهینه سازی کردن وب سایت برای موتورهای جستجوگر اختلاف زیادی با ایجاد یک تجربه خوب کاربری داشت.

 در اصل استفاده کردن بیش ازحد نیاز  کلمات کلیدی برای بالا بردن رنکینگ، در سئو و بهینه سازی وب سایت ها بسیار استفاده می شد.

اما این روش های قدیمی در بهینه سازی سایت ها از رده خارج شده اند و مورد استفاده قرار نمی گیرند.


همان اندازه که موتورهای جستجوگر، الگوریتم های خود را تصحیح می کنند شما هم تلاش کنید که در قانونی که موتورهای جستجوگر تعیین کرده اند طراحی وب سایت حرفه ای خود را طوری انجام دهید که مطابق با روشهای بهینه سازی سایت  باشد. به این  وسیله افزایش رنکینگ و رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر دیده خواهد شد.

 

تگ های مطلب

طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت با قیمت مناسب و ارزان ، طراحی وب سایت حرفه ای با جوملا، طراحی وب سایت با قیمت مناسب ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت با جوملا